Hispaanlased alistasid Okeaania meistrid seejuures turniiri ajaloo suurima skooriga. Neli väravat lõi Fernando Torres, kolm David Villa, kaks David Silva ja ühe Juan Mata. Lisaks väravatele suutis Torres ka penaltil eksida.

Õhtu teises kohtumises sai tähtsa võidu Uruguay, kes alistas 2:1 Nigeeria. Uruguailased viis 19. minutil juhtima kapten Diego Lugano. John Obi Mikel viigistas 37. minutil seisu, kuid Diego Forláni 51. minutil löödud iluväravale nigeerlastel enam vastust polnud.

Forlan, kes avamängus sekkus vahetusest, kuid oli seekord algkoosseisus, lõi värava seejuures oma 100. koondisemängus. 34-aastase mängumehe jaoks oli tegu 34. väravaga koondise eest, mis kergitas ta Uruguay kõigi aegade suurimaks väravalööjaks. Lisaks on ta esimene uruguailane, kes koondise eest kolmekohalise arvu mänge on pidanud. Ent ka see pole veel kõik, sest lisaks väravale andis ta eilses mängus ka väravasöödu.

Hispaania juhib B-alagruppi 6 punktiga, Uruguayl ja Nigeerial on 3 punkti. Tahiti pole punktiarvet avanud. Otsustavas voorus kohtub Uruguay Tahitiga, Hispaania mängib Nigeeriaga.

Hispaania - Tahiti 10-0 (4-0)