Brasiilia jäi võõrsil Uruguay vastu 9. minuti penaltist (Edinson Cavani) kaotusseisu, kuid Paulinho seadis juba 18. minutil jalule viigi. Kübaratriki teinud endine Tottenhami poolkaitsja skooris veel 51. ja 92. minutil, ühe tabamuse sai 74. minutil kirja Neymar.

Viimasest kaheksast mängust kaheksa võitnud Brasiilia on kaljukindlalt rühkimas finaalturniiri poole, juhtides Uruguay ees gruppi juba seitsme punktiga. Viimasena automaatselt edasi pääsev Kolumbia jääb Brasiiliast maha 9 silmaga.

Argentina, kel varasemast kirjas viis võitu, neli viiki ja kolm kaotust, vajas MM-i lootuste säilitamiseks hädasti kolme punkti, mis võeti kõige napima võiduga Tšiili üle. Mängu ainsa värava lõi Lionel Messi 16. minutil penaltist. Tabelis asub Argentina kolmandal kohal, jäädes Brasiiliast maha 8 ja Uruguayst 1 punktiga. Kuuendal kohal jätkav Tšiili jääb aga vaid kahe punkti kaugusele.

Teistes mängudes alistas Paraguay 2:1 Ecuadori ning Venezuela ja Peruu tegid 2:2 viigi.