Brasiilia aitas võidule taaskord Neymar, kes avas mänguskoori üheksandal minutil. Lõpptulemuse vormistas Neymari imelise eeltöö järel teisel lisaminutil Jo.

Itaalia pääses Jaapani vastu äärmiselt napilt. Keisuke Honda viis Jaapani 21. minutil penaltist juhtima ning Shinji Kagawa kasvatas eduseisu 33. minutiks 2:0-ni. Itaalia tagasituleku algatas 41. minutil Daniele De Rossi. 50. minutil saabus viigiseis, kui omaväravaga sai hakkama Atsuto Uchida.

Itaallased said 3:2 juhtima pärast Mario Balotelli 52. minutil realiseeritud penaltit, kuid Shinji Okazaki tabamus 69. minutil tõi tabloole taas viigi. Võidu päästis itaallastele 86. minutil Sebastian Giovinco. Jaapan ründas lõpuminutitel võimsalt, pall käis korra postis ning 89. minutil ka väravas, kuid siis oli üks mängumeestest suluseisus.