Üsnagi elavalt alanud mängu esimesel poolajal omasid häid võimalusi mõlemad pooled, kuid skoori kellelgi teha ei õnnestunud ja nii hakkas kohtumine aja edenedes aina rahulikumaks muutuma.

69. minutil tundus siiski, et Ecuador lõpuks väravaluugid avas, kui mitmete Premier League'i klubide huviorbiidil tiirlev Miller Bolanos terava nurga alt palli värava ette saatis. Seal suutis Brasiilia väravavaht Alisson selle ka kuidagi enda võrku pudistada, kuid tema õnneks leidsid kohtunikud, et enne Bolanose lööki oli pall otsajoone ületanud.

Kui Ecuador ja Brasiilia leppisid 0:0 viiki, siis teises sama alagrupi kohtumises suutis kolm silma kirja saada Peruu, kes alistas Paolo Guerrero 61. minuti tabamusest 1:0 Haiti.

Õhtu esimeses kohtumises tegid 0:0 viigi Costa Rica ja Paraguay. Nende alagruppi juhib Kolumbia, kes alistas eile 2:0 võõrustajariigi USA.