Avavoorus alistasid brasiillased Põhja-Korea 2:1, Elevandiluurannik tegi Portugaliga 0:0 viigi.

Brasiilia ja Elevandiluurannik pole kunagi veel jalgpalliväljakul kohtunud.

Algkoosseisud:

Brasiilia: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Juan, Michel Bastos, Felipe Melo, Gilberto Silva, Elano, Kaka, Robinho, Luis Fabiano.

Elevandiluurannik: Boubacar Barry, Guy Demel, Kolo Toure, Didier Zokora, Siaka Tiene, Emmanuel Eboue, Yaya Toure, Cheik Tiote, Aruna Dindane, Didier Drogba, Salomon Kalou.

Väljakukohtunik on Stephane Lannoy Prantsusmaal, sooja on 12 pügalat.

Esimene poolaeg:

1. minut: Robinho põmmutab üsna kaugelt, aga ei läinbud palju üle. Vastu värava tugiposti.

Päris hoogne mäng käib. Muuhulgas on Kakalt täiesti määrustepäraselt kahel korral pall ära võetud.

Huvitava kokkusattumusena on mõlema meeskonna peatreener tee varemgi ristunud, sest hooajal 19988/1989 oli Sven-Göran Eriksson Fiorentina juhendaja ja Dunga selle Itaalia klubi kapten!

13. minut: Drogba sätib end karistuslööhki andma, kuid täiesti metsa.

15. minut: sama mees, kes on tuntust kogunud ka nö. sukeldujana, kukub Lucio õhkkerge pressi alla. Brasiillane pole üldse vilemehe otsusega rahul ja vaidleb jupp aega.

17. minut: Robinho trikitab, aga selgelt pingutab üle, Aafrika sats saab palli kätte.

20. minut: mängu esimene nurgalöök, Gilberto Silva jätkulöögi blokeerib Kolo Toure.

25. minut: Kaka annab supersöödu 16-kasti Luis Fabianole ja viimane lajatab terava nurga alt lati alla - 1:0! Barry suurt ei liigutanudki.

31. minut: esimene kollane, selle saab Tiene, kes lõi Elanole vastu jalgu.

Drogbat justkui polekski väljakul ...

Ka Elevandiluurannik saab natuke rünnata ja peale lüüa, aga suurema ohuta.

Brasiillased hoiavad kindlalt oma tagalat.

Poolaeg Brasiiliale 1:0.

Teine poolaeg:

50. minut: Luis Fabiano möllab vastase trahvikasti lähedal, mängib üle kolm vastast ja lööb värava, mis ka loetakse. Aga ... kordusest on selgelt näha, et ühel hetkel mängis mees endale palli ette käega ... Arutlusi tuleb kapaga.

52. minut: Drogba näitas ennast, kui tema pealöök lendas napilt postist mööda. Julio Cesar oli hoopis teises kohas.

54. minut: Dindane pingile, Gervinho platsile rabama.

61. minut: Maicon, Kaka ja Robinho korraldasid vahva söötudemürgli vastase kastis, lõpuks Barry tõrjus Robinho löögi.

62. minut: Elano lööb 3:0! Kaunis sööt Kakalt. Mäng tehtud.

67. minut: Elano saab natuke haiget, ta viiakse kanderaamil minema, Dani Alves saab võimaluse oma kunsti näidata. Vahetab ka Elevandiluurannik: Keita sisse, Kalou välja.

Brasiillased liigutavad kergelt palli, väga midagi ei ürita.

75. minut: Keita saab kollase - sirge jalaga sõitis sisse Bastosele. Viimane veereb murul, valugrimassid näol.

79. minut: Brasiilia kaitsjad magasid täiesti maha kõige ohtlikuma mehe ja Drogba lööb segamatult peaga Elevandiluuranniku auvärava.

Lõpp kisub väga inetuks - kõigepealt saab kollase Kaka, siis Tiote.

Aga ikkagi ei rahune mehed maha ja Kaka toksab Keitat ja saab teise kollase, mis tähendab punast ja mineklut duširuumi. Keita näitles ka, sest haaras näost, aga selle kehaosa pihta ta küll mingit lööki ei saanud.

Päris lööminguks siiski ei läinud, viimased minutid mängit enam-vähem rahulikult.

Brasiilia tagas endale teise järjestikuse võiduga koha teises ringis.