Staadioni sisseõnnistamine Brasiilia - Inglismaa vastasseisu näol lõppes 2:2 viigiga.

Avapoolaega domineeris Brasiilia, kuid ei suutnud ühtegi võimalust väravaks vormistada. Jalgpalliekspertide hinnangul oli see parim 45 minutit, mida Luiz Felipe Scolari käe all Brasiilia koondis alates mullu novembrist näidanud. Poolaeg seega 0:0.

Teisel poolajal hakkas väravaid tulema ja 57. minutil viis Fred Brasiilia ette. Vahetusest mängu sekkunud Alex Olade-Chamberlain viigistas 67. minutil ja Wayne Rooney viis omakorda 79. minutil külalised ette 2:1. Päästva viigivärava Brasiilia jaoks lõi 82. minutil Paulinho.

Scolari käe all on Brasiilia pidanud alates eelmise aasta lõpust 6 mängu, neist võidetud on üks, viigistatud neli ning kaotatud üks.

Brasiilia 2:2 Inglismaa