Kõigest mõni sekund pärast avavilet visati tribüünilt väljakule signaalrakett, mis tabas Venemaa väravavahti Igor Akinfejevit otse pähe. Väravavaht toimetati kanderaamile ning kohtumine jätkus pärast pooletunnist seisakut, kuni see 67. minutil uue raketiintsidendi ja mängijate vahel puhkenud kakluse tõttu katkestati.

"Hoiatasime UEFA delegaati juba kohe pärast intsidenti esimesel minutil, et me esitame protesti. Venemaa meeskonda sunniti edasi mängima, kuid meie arvates tuleks Montenegrole määrata tehniline kaotus," ütles Tolstõhh.

Sisuliselt nõuab Venemaa, et UEFA käituks eilse mänguga, mille skooriks märgiti 0:0, samamoodi nagu mullu oktoobris mässuga lõppenud Sergia-Albaania valikmänguga - seegi jäeti rahutuste tõttu pooleli ning Serbiale anti tehniline 3:0 võit.