Kuna Manchester Cityt ootab uuel nädalal ees nii Meistrite liiga kohtumine Kiieviga Dinamoga kui liigakarika finaal Liverpooliga, otsustas peatreener Manuel Pellegrini võimalusele anda mitmetele noortele ja varumeestele.

Seega teeniski koguni viis City noort täna esimese võimaluse esindusmeeskonna eest algkoosseisus väljakule jalutada. Seetõttu favoriidikoormat kandnud Chelsea asus kohtumist juhtima 35. minutil, kui täpne oli Diego Costa. Vaid kaks minutit hiljem põlesid tablool aga taas viiginumbrid, sest City poolelt sai oma debüütvärava kirja David Faupala.

Teisel kolmveerandtunnil võttis Chelsea siiski oma ja Williani, Gary Cahilli, Eden Hazardi ning Bertrand Traore väravatest teeniti lõpuks kindel 5:1 võit. Muuhulgas suutis Joe Harti asemel City väravapostide vahele usaldatud Willy Caballero 75. minutil tõrjuda ka Oscari penalti.