2014. aasta MM-il finaalis Saksamaale alla jäänud Argentina viigistas viimati koduväljakul 1:1 Lõuna-Ameerika tsooni kõige nõrgema jalgpalliriigi ehk Venetsueelaga.

Külalised asusid kohtumist 50. minutil Jhon Murillo tabamusest juhtima ning viigi tõi võõrustajatele Rolf Feltscheri omavärav 54. minutil.

Kaks vooru enne valiksarja lõppu hoiab Argentina 24 punktiga viiendat kohta ehk praeguse seisuga tuleks neil MM-ile pääsemiseks mängida play-off'is. Samas ei ole ka nende seljatagune turvaline, kuna ainult ühe punkti kaugusel on Tšiili ja nelja silmaga jääb neist maha Paraguay.

Sarnaselt Argentinale tegi oma elu üsna raskeks Tšiili, kes jäi võõrsil 0:1 alla Boliiviale.

Oma tabeliseisu parandas tublisti Uruguay, kes alistas võõrsil 2:1 Paraguay. Federico Valverde ja Gustavo Gomeze omaväravad tõstsid Uruguay turniiritabelis 27 punktiga teiseks.

Endale juba varasemalt MM-pääsme kindlustanud Brasiilia viigistas võõrsil 1:1 Kolumbiaga. Brasiilia asus avapoolaja teisel lisaminutil Williani tabamusest juhtima. Kolumbiale tõi viigi Radamel Falcao värav 56. minutil. 75. minutil sekkus Brasiilia poolelt mängu ka Liverpooli täht Philippe Coutinho, kes on viimasel ajal olnud väidetavalt hädas vigastusega.

Mängudeõhtu viimases mängus alistas Peruu võõrsil 2:1 Ecuadori ja tõusis sellega turniiritabelis 24 silmaga neljandaks.