Portugallaste võiduvärava lõi teise poolaja kolmandal minutil Andre Silva, kes saatis palli võrku pärast Bruma head tsenderdust. Kodumeeskonnal oli veel mitu head võimalust, kuid rohkem väravaid ei sündinud.

Kui Portugali jaoks oli tegemist Rahvuste liiga avamänguga, siis Itaalial oli juba varasemast kirjas 1:1 viik Poolaga.

Kuigi itaallaste peatreener Roberto Mancini tegi võrreldes Poola mänguga algkoosseisus koguni üheksa vahetust, ei muutunud Itaalia mängupilt sellest oluliselt paremaks.

Algkoosseisud: Portugal: Patricio, Cancelo, Pepe, Dias, Rui, Pizzi, Carvalho, Neves, Bruma, Bernardo Silva, Andre Silva. Itaalia: Donnarumma, Lazzari, Caldara, Romagnoli, Criscito, Cristante, Jorginho, Bonaventura, Zaza, Chiesa, Immobile.

Rootsi kaotas eduseisust

Rootsi koondis mängis täna B-divisjonis Türgi vastu 2:0 eduseisu maha ja pidi kodupubliku ees vastu võtma 2:3 kaotuse. Külaliste kangelaseks kerkis Emre Akbaba, kes lõi viimase nelja minutiga kaks väravat.

C-divisjoni kohtumistes alistas Šotimaa Albaania 2:0, Montenegro Leedu samuti 2:0, Serbia ja Rumeenia tegid 2:2 viigi.

D-divisjonis tegid nii Andorra ja Kasahstan kui Malta ja Aserbaidžaan 1:1 viigi, Kosovo võitis Fääri saari 2:0.