Avavärava lõi 34. minutil poolkaitsja Ricardo Quaresma, kuid vaid kaheksa minutit hiljem viigistas seisu Mehhiko ründaja Javier Hernandez. Kuigi mängu vältel valdasid mehhiklased rohkem palli ja tekitasid rohkem võimalusi.

86. minutil karistas vastaste lohaka kaitsemängu ära Portugali Cedric Soares, kes palli väravasse lõi ja seisuks oligi 2:1. Kuigi võit tundus juba kindel siis teisel üleminutil sai Mehhiko nurgalöögi. Jonathan dos Santose tsenderduse kasti lõi võrku kaitsja Hector Moreno.

Kõige rohkem tähelepanu sai aga jälle videokohtunik, kes esimesel pooajal võttis Portugalilt ära värava, sest videokordus näitas, et Pepe oli suluseisus olnud.

A-alagrupis on jätkuvalt liider Venemaa, kes eilses turniiri avamängus alistas Uus-Meremaa 2:0.