Eesti esimese värava uues Rahvuste liigas lõi 20. minutil Siim Luts, kes sai täpse söödu värava ette trahvikasti vasakult äärelt Henri Anierilt. Hea emotsioon kestis aga lühikest aega, sest juba neli minutit hiljem viigistas Dominik Nagy 1:1.

Ungari haaras juhtohjad 54. minutil, kui nurgalöögist sahistas peaga võrku kapten Adam Szalai. Kui esialgu tundus, et värav võis olla löödud suluseisust, siis tegelikult kattis suluseisu ära ülejäänud kaitseliinist veidi tagapool olnud Taijo Teniste.

70. minutil Eesti viigistas, kui Artur Pika tsenderdusena mõeldud pall võttis Ungari kaitsjast kõrge kaarega suuna värava poole ning maandus õnnega pooleks võrgu tagumises nurgas. 79. minutil läksid Sinisärgid Henri Anieri tabamusest uuesti juhtima, kuid kaks minutit hiljem kõi Szalai tabloole viiginumbrid 3:3.

Meie alagrupi teises kohtumises sai Soome kodus 2:0 võidu Kreeka üle. Tabeliseis: 1. Soome 12 punkti, 2. Kreeka 6, 3. Ungari 4, 4. Eesti 1.