A-alagrupis alistas Rootsi meeskond liidrite lahingus Prantsusmaa 2:1. Olivier Giroud viis külalised 37. minutil juhtima, kuid avapoolaja lõpus Jimmy Durmaz viigistas ja mängu viimasel minutil lõi Ola Toivonen rootslaste võiduvärava, saates Hugo Llorisi eksimuse järel palli võrku poolelt väljakult!

Hollandi koondis parandas täna oma tabeliseisu, alistades Luksemburgi 5:0. Rootsil ja Prantsusmaal on nüüd võrdselt 13 punkti, Holland tõusis kümne punktiga kolmandaks, sest Bulgaaria (9p) kaotas 1:2 Valgevenele (5p).

Portugali väravad:

B-alagrupis võitis liider Šveits võõrsil Fääri saari 2:0. Šveitslastest kolme punkti kaugusele jääv Portugal sai võõral väljakul jagu Lätist 3:0. Cristiano Ronaldo lõi kaks väravat.

Šveitsil on nüüd 18, Portugalil 15 ja üllatuslikult Andorrale 0:1 kaotanud Ungaril kolmandana seitse punkti.

Kui Eesti jäi täna H-alagrupis alla liider Belgiale 0:2, siis teistes sama grupi mängudes alistas Küpros 2:1 Gibraltari ning Bosnia ja Hertsegoviina viigistas Kreekaga 0:0.

Belgial on kuue vooru järel 16 punkti, järgnevad Kreeka 12, Bosnia 11, Küpros 7, Eesti 4 ja Gibraltar 0 silmaga.