Suurima võidu korjas Arsenal, kes purustas kodupubliku silme all ründetähtede väravate toel Coventry City skooriga 6:1. Oma esimese värava Arsenali särgis lõi mullune Prantsusmaa liiga suurim väravakütt Olivier Giroud (eksis teisel poolajal ka penaltil). Jala said valgeks ka Andrei Aršavin ning noor Ignasi Miquel, vahendab Soccernet.

Manchester United kohtus kodus Newcastle'iga ning suutis seisuga 2:1 peale jääda. Punaste kuradite väravad lõid Anderson ja Tom Cleverley. Vigastusest paranenud Wayne Rooney sekkus mängu 76. minutil.

Lisaks neile tagasid pileti kaheksandikfinaali Tottenham, Liverpool, Reading ja Norwich, kusjuures Liverpooli võidumängus lõi meeskonna mõlemad väravad Madridi Realist laenatud Nuri Sahin, kellele need olid ka esimesed tabamused uues koduklubis.

Selged on ka järgmise ringi paarid, kus Manchester Unitedil tuleb näiteks kokku minna Londoni Chelseaga. Liigakarika 4. ringi mängud peetakse oktoobri lõpus.