Fjodor Tšernõh viis leedukad Glasgows 59. minutil juhtima, kuid kodumeeskond suutis James McArthuri 89. minuti tabamusest viigistada 1:1-le. Sellise tulemusega mäng lõppeski. Tasub meenutada, et Leedu mängis edu maha ka valiksarja avakohtumises, kui Sloveenia vastu juhiti 2:0, kuid lõpuks piirduti viigiga 2:2.

F-alagrupis on Inglismaal 6, Šotimaal ja Sloveenial 4 ning Leedul 2 punkti. Malta ja Slovakkia, kes kaotas eile Sloveeniale 0:1, jätkavad punktita.

E-grupis alistas Poola Robert Lewandowski kübaratriki abil Taani 3:2 ning tõusis nelja punkti peale liidrite Montenegro ja Rumeenia kõrvale. Taani on kolme punktiga neljas.

C-grupis jätkavad kahe vooru järel täiseduga Saksamaa ja üllataja Aserbaidžaan. Saksamaa võitis eile Tšehhit 3:0 (Thomas Müllerilt kaks väravat) ja Aserbaidžaan Norrat 1:0. Kolmas on nelja punktiga Põhja-Iirimaa, kes alistas eile San Marino 4:0 (Tabeliseisud).