Läti jalgpallikoondis kaotas MM-valikmängus taas Fääri saarte vastu punkte

 (6)
Läti jalgpallikoondislased (tumepunases) kohtumises Fääri saarte vastu.
Läti jalgpallikoondislased (tumepunases) kohtumises Fääri saarte vastu.Foto: Ints Kalninš, REUTERS

Läti jalgpallikoondise jaoks on käimasolev 2018. aasta MM-valiksari kulgenud katastroofiliselt. Viimati tehti võõrsil 0:0 viik Fääri saartega.

Meeskondade esimeses omavahelises kohtumises teenisid Fääri saared võõrsil 2:0 võidu. Seega said lätlased eeldatavalt nõrgema vastasega mängides ainult 1 punkti.

Lätil on B-alagrupis 9 kohtumisega koos nüüd 4 punkti, mis annab grupis 5. koha. 4 silma peal on ka 6. kohal olev Andorra. Viimases voorus kohtuvad meeskonnad omavahel lätlaste kdouväljakul.

Fääri saartel on koos 9 silma, mis annab neile praegu 4. koha. Tabeliliidriks on Šveits 24 punktiga, teine on Portugal 21ga ja kolmas Ungari 10ga.

Praeguseks lõppenud kohtumistes said võidurõõmu tunda Rootsi ja Belgia. Rootsi alistas 8:0 Luksemburgi. Belgia oli aga 4:3 üle Bosnia ja Hertsegoviinast.

Rootsi kerkis A-alagrupis praegu 19 silmaga liidriks. 17 punkti peal oleval Prantsusmaal on üks matš vähem peetud (õhtul on kavas mäng Bulgaariaga).

Belgia on H-alagrupis juba varasemalt edasipääsu taganud. Nüüdseks on neil koos 25 punkti. Bosnia ja Hertsegoviina on 14 silmaga teine. 13 punkti peal olev Kreeka kohtub õhtul Küprosega.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare