Al Ain asus kohtumist juhtima 3. minutil, kui väravani jõudis Rootsi koondise ründaja Marcus Berg. Juba 11. minutil säras tablool aga viik, kuna väravani jõudis River Plate'i Kolumbiast pärit ründaja Rafael Borre. 16. minutil lõi Borre oma teise värava ja Argentina tiim asus 2:1 juhtima.

Teise poolaja ainsa tabamuse eest hoolitses 51. minutil aga Al Aini brasiillasest mängumees Caio.

River Plate'il oli seejuures hea võimalus mängu saatus normaalajal ära otsustada, kuid Gonzalo Martinez jättis 69. minutil realiseerimata penalti.

Mängujärgses penaltiseerias oli lõpuks ainult üks eksija ning selleks meheks oli River Plate'i viimane lööja Enzo Perez.

Klubide MM-il selgub teine finalist kolmapäeval, kui poolfinaalis lähevad vastamisi valitsev Meistrite liiga tšempion Madridi Real ning Jaapani klubi Kashima Antlers.