Inglased tegid vapustava avapoolaja ning asusid vaheajaks 3:0 juhtima - kahel korral tegi skoori Raheem Sterling (13. ja 38. minutil), korra jõudis sihile Marcus Rashford (30.).

Hispaanlased suutsid 58. minutil Paco Alcaceri tabamusest vahet vähendada, kuid vaatamate teise poolaja mäekõrgusele ülekaalule jõuti teise väravani alles seitsmendal üleminutil, kui keskkaitsja Sergio Ramos vormistas lõppseisuks 2:3.

Kohtumise lõpuks oli palli valdamine Hispaania koondise kasuks 70 vs 30%, pealelöögid lausa 27:5 (raamidesse 6:3) ja nurgalöögid 12:0!

Hispaanial on nüüd kolme vooru järel 6, Inglismaal 4 punkti. Ühe mängu vähem pidanud tänavuse MMi hõbemedalimeeskond Horvaatia jätkab ühe silmaga, mis teeniti kodus inglaste vastu.

Teises alagrupis alistas Šveits Haris Seferovici ja Michael Langi väravatest võõrsil Islandi 2:1. Kodumeeskonna ainsa värava lõi Alfred Finnbogason kohtumise lõpus.

Belgia juhib seda gruppi täisedu 6 punktiga, ühe mängu enam pidanud Šveitsil on samuti 6 silma. Viimaste aastate üllatajal Islandil on punktiarve avamata ja väravate vahe 1:11!