Bulgaariale algas kodune mäng kohutavalt, kui Yordan Minev 4. minutil palli klaariks löömise asemel kogemata oma võrku toimetas, kuid veerand tunniga pöörati kaotusseis hoopis 2:1 eduks, kui jala said valgeks Ivelin Popov ja Ilian Micanski. Itaaliale päästis viigipunkti alles 84. minutil Eder.

H-alagrupi teises kohtumises põrmustas Horvaatia 5:1 Norra. Tabeliseis: 1. Horvaatia 13 punkti, 2. Itaalia 11, 3. Norra 9, 4. Bulgaaria 5, 5. Aserbaidžaan 3, 6. Malta 1.

Holland oli Amsterdam Arenal lähedal läbi aegade esimesele kaotusele sellel staadionil, kuid Klaas-Jan Huntelaari teise üleminuti tabamus päästis tulpidemaa koondise halvimast. 37. minutil oli türklased juhtima viinud Burak Yilmaz.

A-alagrupi tänastes teistes mängudes alistas Island 3:0 Kasahstani ning Tšehhi ja Läti tegid 1:1 viigi. Tabeliseis: 1. Tšehhi 13, 2. Island 12, 3. Holland 7, 4. Türgi 5, 5. Läti 3, 6. Kasahstan 1.

B-alagrupis sai Wales tänu Gareth Bale'i kahele väravale ja Aaron Ramsey tabamusele võõrsil 3:0 jagu Iisraelist ning Bosnia ja Hertsegoviina alistas sama tulemusega võõrsil Andorra - kõik kolm väravat sepistas Edin Džeko. Grupi viimases mängus oli Belgia 5:0 parem Küprosest. Tabeliseis: 1. Wales 11, 2. Iisrael 9, 3. Belgia 8, 4. Küpros 6, 5. Bosnia 5, 6. Andorra 6.