Kuna Šveits ei suutnud enamat viigist, jäävad nemad esimesena play-offist välja.
Tulemas on kaheksandikfinaalid Hispaania-Portugal ja Tšiili-Brasiilia.

Tšiili-Hispaania
1

:2, Šveits - Honduras 0:0

Mängude käik:
Esimene pooleg:

Kohtumised on alanud.

4. minut: Xavi (Hispaania) karistuslöök leiab Torrese, kelle pealöök lendab üle värava.

7. minut: Mängus Šveits-Honduras pole veel pealelööke tehtud.

11. minut: Mark Gonzalez (Tšiili) sai Hispaania värava ette hea söödu, kuid lööb üle.

17. minut: Šveitsi võimalus, kuid Derdiyok lööb hea tsenderduse järel peaga üle.

24. minut: David Villa viib Hispaania 1:0 juhtima! See oli Hispaania ründetähe jaoks kolmas värav nendel MM-võistlustel.

30. minut: Šveits on vallanud palli 63%, Honduras vaid 37%, kuid šveitslastel on olnud vaid üks reaalne võimalus.

33. minut: Tšiili terav vasturünnak, kuid Pique saab viimasel hetkel jala vahele.

Hetkeseisuga pääseksid alagrupist edasi Hispaania ja Tšiili.

37. minut: Iniesta lööb Hispaania kasuks 2:0!

37. minut: Tsiili jäi vähemusse. Estradale teine kollane kaart, kuna tegi kohtuniku arvates Torrese vastu vea. Tegelikult oli see ülekohtune kaart, sest Estrada ei vaadanudki Torrese poole, kui kokku joosti..

Kui Šveits lööks 1:0 Hondurase vastu, oleks nemad Hispaania kõrval teisena edasi.

40. minut: Šveitsil jääb loovusest puudu. Võimalusi napib.

Avapoolajad on lõppenud: Tšiili-Hispaania 0:2, Šveits - Honduras 0:0.

Teine pooleg:

Algas teine poolaeg.

48. minut:  vähemuses Tšiili lõi 1:2 Hispaania vastu! Värava autor vahetusmees Villar. Väga tähtis värav Tšiili jaoks, sest nüüd ei rahulda Šveitsi enam pelgalt 1:0 võit. Šveits-Honduras hetkel 0:0.

55. minut: Mängu "kangelane" Torres (Hispaania) vahetatakse välja Cesc Fabregasega.

62. minut: Šveitsi poolvõimalus - Hondurase puurivaht tõrjub Derdiyoki pealelöögi. Seis ikka 0:0.

75. minut: Ikka 0:0. Šveitsil on jäänud veerand tundi armuaega, et lüüa kaks väravat. Teine variant, et Tšiili viigistab ja aitab šveitslased edasi.

85. minut: Honduras on teenimas oma esimest viiki MM-finaalturniiridel. Ka Tšiilit rahuldab praegune seis ja erilist üritamist ei toimu.

Mängud on lõppenud: Tšiili-Hispaania 1:2, Šveits - Honduras 0:0.

Tulemas kaheksandikfinaalid Hispaania-Portugal ja Tšiili-Brasiilia.

------------------------------

Algkoosseisud:

Tšiili: Claudio Bravo, Waldo Ponce, Mauricio Isla, Alexis Sanchez, Arturo Vidal, Mark Gonzalez, Jorge Valdivia, Marco Estrada, Jean Beausejour, Gary Medel, Gonzalo Jara.

Hispaania: Iker Casillas, Sergio Ramos, Joan Capdevila, Carles Puyol, Gerard Pique, Xabi Alonso, Sergio Busquets, Xavi Hernandez, Andres Iniesta, David Villa, Fernando Torres.

Šveits - Honduras

Šveits: Diego Benaglio; Stephan Lichtsteiner, Stephane Grichting, Steve Von Bergen, Reto Ziegler; Tranquillo Barnetta, Gokhan Inler, Benjamin Huggel, Gelson Fernandes; Eren Derdiyok, Blaise Nkufo.

Honduras: Noel Valladares; Osman Chavez, Maynor Figueroa, Victor Bernardez, Mauricio Sabillon, Edgard Alvarez, Wilson Palacios, David Suazo, Hendry Thomas, Jerry Palacios, Ramon Nunez.

----------------

H-alagrupis, kus algavad mängud kell 21:30, on kõik veel lahtine. Kuna Šveits on kindlasti suuteline Hondurase alistama, vajab Euroopa meister Hispaania grupi liidri Tšiili vastu võitu.

Hetkel on Tšiilil 6, Hispaanial ja Šveitsil 3 ning Hondurasel 0 punkti. Võrdsete punktide juures vaadatakse esmalt üldist väravate vahet. See on hetkel Tšiilil 2:0, Hispaanial 2:1 ja Šveitsil 1:1.

Igatahes kaheksandikfinaalideks võib tekkida uus põnevuspaar - kas Hispaania-Portugal või Hispaania-Brasiilia.