Skrteli tööandja alistas nädalavahetusel Türgi liigas võõrsil 4:1 Kasimpasa. Škrtel tegi loomulikult kaasa terve mängu, kuigi tegelikult oleks pidanud ta peatrauma tõttu juba avapoolajal väljakult lahkuma.

Škrtel põrkas avapoolajal vastasmängijaga peadpidi kokku ning vajas seejärel arstide abi. Slovaki peas olnud haav õmmeldi kiiresti viie õmblusega kokku ning kohtumine sai tema jaoks jätkuda. Poolajal tohterdati teda veel ning nii mängiski keskkaitsja matši lõpuni.

Pärast mängu viidi Škrtel haiglasse, kus talle tehti veel viis õmblust.

Huge shoutout to Martin Skrtel who split his head open during a game, coaching staff told him to come off but he denied, played the whole 90 minutes phenomenally, and went straight to the hospital after the game. Real warrior 💪💪💪 pic.twitter.com/l4Tn6eXraV— Baran (@_baranmavi_) April 28, 2018

Martin Skrtel's post on Instagram. 👍💪 pic.twitter.com/tdAcSDaShy— İlkay Aslan (@illkayaslan) April 28, 2018

Last night, Martin Skrtel sustained a serious head injury and received five stitches and then refused to be subbed off.

After the game he went to hospital to get a further five stitches.