Brasiilia kogus alagrupi võitjana 7 punkti, Portugal sai 5, Elevandiluurannik 4 ja Põhja-Korea 0 punkti.

Mängud on alanud.

IVO-KOR 10. minut: Drogba (Elevandiluurannik)  lõi värava, kuid fikseeriti suluseis!

IVO-KOR 14. minut: Yaya Toure lööb 1:0 aafriklastele! Toure jäeti karistusala joonel valveta.

BRA-POR: 15. minut: Pall on püsinud enamus aega keskväljal ja ühtegi ohtlikku olukorda pole olnud.

IVO-KOR 20. minut: Juba 2:0 Elevandiluurannikule. Drogba lõi latti ja sealt tagasi põrkunud palli suunab väravasse Romaric.

Teises mängus seis 0:0. Hetkel ikkagi edasi Brasiilia ja Portugal.

BRA-POR 25. minut: Ronaldo sai söödu ette, kuid viimane kaitsja Juan mängib käega. Oleks võinud ka punane olla, kuna mängis tahtlikult.

BRA-POR: 29. minut: Nilmari löök lendab Portugali väravavahi kätest posti!

BRA-POR 30. minut: Tiagole kollane kaart, kes kukkus karistusalas ja püüdis penaltit välja meelitada. Seis ikka 0:0.

IVO-KOR: 35. minut: Põhja-Korea suudab palli enda käes hoida vaid oma väljakupoolel.

BRA-POR: 38. minut: Brasiillase Fabiano löök lendab napilt mööda.

IVO-KOR: 39. minut: 3:0 oli õhus. Gervinho ei suutnud head võimalust ära lüüa.

Avapoolajad on lõppenud: Brasiilia-Portugal 0:0, Elevandiluurannik-Põhja-Korea 2:0. Seni kuni portugallased viiki hoiavad ei ole Elevandiluurannikul lootust edasipääsule.

Teine poolaeg:

BRA-POR: 48. minut: Portugali võimalus! Kiirrünnakul on Ronaldol võimalus värava ette sööt anda, kuid Lucio saab viimasel hetkel jala vahele.

BRA-POR: 57. minut: See oleks pidanud olema 1:0 Portugalile! Ronaldo teeb suurepärase eeltöö, mängides kahest brassist mööda ja annab värava ette söödu, kuid Meireles ei suuda sisse lüüa.

IVO-KOR: 60. minut: Elevandiluurannik üritab kõvasti, kuid kolmandat väravat pole tulnud. Kui imet ei juhtu, on nende MM lõppenud.

IVO-KOR: 65. minut: Uskumatu, aga selles mängus pole antud ühtegi hoiatuskaarti!

IVO-KOR: 72. minut: Kaloul on kaks võimalust järjest, kuid skoor püsib muutumatuna.

BRA-POR: 73. minut: Pärast Meirelese võimalust pole midagi ohtlikku sündinud. 0:0 rahuldab vist mõlemaid meeskondi.

IVO-KOR: Elevandiluurannik on teinud juba 23 pealelööki! Põhja-Korea on selgelt selle MMi kõige nõrgem meeskond.

IVO-KOR: 82. minut: Kalou lõi 3:0 Elevandiluurannikule.

IVO-KOR 86. minut: Elevantide neljas värav, kuid Dindane on suluseisus.

BRA-POR: 90. minut: Viimased pool tundi väga igavat mängu. Tribüünidelt on kosta vilistamist..

Mängud on lõppenud: Brasiilia-Portugal 0:0, Elevandiluurannik-Põhja-Korea 3:0. Alagrupi võidab Brasiilia Portugali ees.