Sloveenia võiduvärava lõi avapoolaja üleminutitel Dare Vršic 40 meetrilt sooritatud kauglöögist, mis  põrkas latist väravasse. Serblased teenisid teise poolaja keskel penalti, kuid Manchester Unitedi tähe Nemanja Vidici 11 meetri karistuslöögi Sloveenia puurivaht Samir Handanovič tõrjus.

Täna said selgeks ka viimased viis automaatset EMile pääsejat, kelleks on Prantsusmaa, Taani, Venemaa, Kreeka ja parima teise koha meeskonnana Rootsi. Kaheksa meeskonda, kes jätkavad EM-pääsme püüdmist play-offis, on lisaks Eestile Türgi, Iirimaa, Bosnia-Hertsegoviina, Horvaatia, Montenegro, Portugal ja Tšehhi.

Eesti vastane loositakse neljapäeval. Loe veel: Kellega läheb Eesti jalgpallimeeskond play-offis vastamisi?

Türgi - Aserbaidžaan 1:0

Saksamaa tagas pääsu EMile juba varem. Täna kindlustas teise kohaga pääsu play-offi Türgi!

B-alagrupp:
Venemaa - Andorra 6:0
Iirimaa - Armeenia 2:1
Makedoonia - Slovakkia 1:1

Venemaa võidab alagrupi, Iirimaa play-offi!

C-alagrupp:
Itaalia - Põhja-Iirimaa 3:0
Sloveenia - Serbia 1:0
Eesti

Itaalia oli edasipääsu varem taganud. Sloveenia aitas Eesti play-offi!

D-alagrupp:
Prantsusmaa - Bosnia-Hertsegoviina 1:1
Albaania - Rumeenia 1:1

Prantsusmaale tänu Samir Nasri 78. minuti penaltile otse EMile. Bosnia-Hertsegoviina, kes juhtis pikalt, peab leppima play-offiga.

E-alagrupp:
Ungari - Soome 0:0
Moldova - San Marino 4:0
Rootsi - Holland 3:2

Rootsi võitis ja sai parima teise koha meeskonnana EMile. Varem oli juba edasipääsu taganud Holland.

F-alagrupp:
Horvaatia - Läti 2:0
Gruusia - Kreeka 1:2
Malta - Iisrael 0:2

Kreeka pääses EMile! Horvaatia läheb play-offi.

G-alagrupp:
Bulgaaria - Wales 0:1
Šveits - Montenegro 2:0
Inglismaa

Alagrupi võitis Inglismaa, play-offi pääses Montenegro.

H-alagrupp:
Norra - Küpros 3:1
Taani - Portugal 2:1

Taani alagrupi võiduga otse EMile. Portugal play-offi tänu paremale väravate vahele Norraga!

I-alagrupp:
Hispaania - Šotimaa 3:1
Leedu - Tšehhi 1:4

Tiitlikaitsja Hispaania kustutas šotlaste lootused, kes pidid täna võitma, sest tšehhid alistasid Leedu. Tšehhi jätkab play-offis.

----------------------

MÄNGU KÄIK:
Sloveenia - Serbia 1:0 (1:0)
45+2. Vršic

Teine poolaeg

Mäng on läbi. Eesti on EMi play-offis! SUPER SUPER!!!

90. minut: Normaalaeg on läbi. Veel 3 lisaminutit.

86. minut: Vaid neli minutit + lisaminutid jäänud!!

82. minut: Serbia surub hullumeelselt. Sloveenia kaitse peab!

77. minut: Serbia lööb värava, kuid see ei loe. Suluseis!! Kohtunikult õige otsus! Kohtunik on täna väga tasemel ja rasked situatsioonid õigesti vilistanud.

75. minut: Serbia ohtlik kontra ja terav kauglöök. Sloveenia väravavaht Handanovic taas tasemel ja püüab!

70. minut: Serbial 20 minutit armuaega!

63. minut: Serbiale penalti!! Vidic ei suuda realiseerida!!! Sloveenia väravavaht püüab! Väga vilets penalti

60. minut: Krasicilt võimas löök otse õhust! Sloveenia väravavaht tõrjub! Supertõrje!

59. minut: Sloveenia karistusalas väga ohtlik olukord, kuid serblased oskavad palli ära puterdada. Viik oli õhus!!

57. minut: Sloveenialt ohtlik rünnak. Kauglöök napilt mööda!!

56. minut: Serbia vahetab: Jovanovici asemele Krasic.

54. minut: Serbia nurgalöögi löövad pikad Sloveenia keskkaitsjad puhtaks. Kohe pikk sööt ette ja väga ohtlik kontrarünnak. Serblaste kaitse saab viimasel hetkel löögile jala vahele!

53. minut: Sloveenia lööb palli serblaste väravasse, kuid on ilmselge suluseis!! Värav ei loe.

50. minut: Serbial on jäänud armuaega 40 minutit, et lüüa kaks väravat.

Teine poolaeg on alanud.

Esimene poolaeg

Avapoolaeg on lõppenud. Eesti on hetkeseisuga play-offis!!

45+2. minut: Sloveenia lööb 40 meetrilt karistuslöögi väravasse- 1:0!!!! Milline löök! Vršici ülikauglöök põrkab latist väravasse!

44. minut: Serbialt kaks nurgalööki järjest. Teise sloveenlaste väravavaht püüab.

42. minut: Sloveenia nurgalöök taha posti. Ründaja ei küüni pallini.

39. minut: Jovanovic murrab läbi ja kukub karistusalas! Kas PENALTI Serbiale??? Kohtunik otsustab, et ei!! Kordus näitab, et kaitsja puutus enne palli, kui Jovanovici pikali sõitis. Õige otsus! Jovanovic sai teesklemise eest kollase!

38. minut: Sloveenialt ilus rünnak, kuid kombineerivad üle ja ei jõuagi löögini!

35. minut: Serbia ääretsenderdused on väga ohtlikud! Siiani õnneks 0:0.

32. minut: Serbia on asunud mängu domineerima.

29. minut: VÄGA OHTLIK! Serblased nõelavad taas ohtliku vasturünnakuga. Nende mängija pääseb karistusala keskelt vabalt löögile, kuid saadab palli üle värava! Sloveenia kaitse on väga haavatav!

25. minut: Seis ikka 0:0. See viiks Eesti play-offi.

20. minut: Serbia karistuslöök paremalt äärelt. Kolarovi tsenderdus takerdub kaitsjatesse.

18. minut: Sloveenid põrutavad napilt üle!

16. minut: Taas serblaste ohtlik olukord! Nende ründaja ei ulatu tsenderduseni.

15. minut: UHH! Serblased pääsevad karistusala joonelt löögile, kuid kõrgelt üle!

13. minut: Serbia nurgalöök, kuid nende ründaja teeb karistusalas vea.

10. minut: Sloveenia domineerib totaalselt.

5. minut: Siiani pole ohtlikke olukordi olnud.