Endine Manchester Unitedi ründaja jõudis Inglise kõrgliigas 200. väravani esmaspäeva õhtul, kui viis Evertoni 35. minutil 1:0 juhtima Manchester City vastu.

Kuigi kodumeeskond City jäi juba avapoolaja lõpus paremkaitsja Kyle Walkeri eemaldamise tõttu vähemusse, suutsid nad 1:1 viigi välja võidelda. Päästva värava lõi vahetusest sekkunud Raheem Sterling seitse minutit enne normaalaja lõppu. Kohtumise lõpetas vähemuses ka Everton, sest 88. minutil teenis ka Morgan Schneiderlin teise kollase kaardi.

Nii Evertonil kui ManCityl on kahe vooru järel neli punkti. Täisedu ehk kahe võiduga jätkavad Manchester United, Huddersfield ja West Bromwich.

Legendaarne Shearer lõi oma 14-aastase Premier League`i karjääri jooksul Blackburn Roversi ja Newcastle Unitedi eest kokku rekordilised 260 väravat.