Avamäng nende meeskondade vahel lõppes 6. jaanuaril väravateta viigiga. Eilne normaalaeg jäi 1:1 viiki. Londoni klubi poolelt skooris 55. minutil Michy Batshuayi, Norwichil neljandal üleminutil Jamal Lewis.

Lisaajal sai Chelsea kaks punast kaarti. Mõlemad olid teised kollased, kuid esimesed kaardid olid mehed teeninud sukeldumise eest. 117. minutil lahkus mängust teise kollase tõttu Pedro, 121. minutil ebasportlikult käitunud Alvaro Morata.

Chelsea üritas lisaajal mitmeid kordi penaltile apelleerida, kuid nende püüdlused videokohtunikku olukorda üle vaatama veenda jooksid vett vedama.

Edasipääs kindlustati lõpuks tänu penaltiseeriale. Chelsea realiseeris kõik viis 11 meetri karistuslööki, Willi Caballero tõrjus Norwichi ründaja Nelson Oliveira löögi.

Järgmises ringis kohtub Chelsea Newcastle Unitediga. Edasipääsu kindlustasid ka Leicester, West Ham ja Swansea. Bournemouth jäi 0:3 alla Wiganile.