Unitedile tõi võidu Marcus Rashfordi tabamus 9. minutil. 21-aastase inglase jaoks oli see tänavuse hooaja üheksas tabamus liigas, mis on ühtlasi tema parim tulemus Premier League'is. Rashfordi tabamusele andis oma hooaja kaheksanda resultatiivse söödu Paul Pogba.

Leicester Cityl oli 75. minutil võimalus mänguseis viigistada, kuid Unitedi puurilukk David de Gea võttis lati alt ära Rachid Ghezzali karistuslöögi.

United pole detsembris peatreeneriks nimetatud Ole Gunnar Solskjaeri käe all veel kaotust pidanud tunnistama. 10 kohtumisega on klubil kirjas üheksa võitu ning üks viik.

Videod Rashfordi väravast ja de Gea tõrjest:

Unitedi linnarivaal Manchester City sai magusa võidu Londoni Arsenali üle. Kodumeeskond läks kohtumist juhtima juba esimesel minutil Sergio Agüero väravast. Ehkki kümme minutit hiljem viigistas Laurent Koscileny seisu, mindi poolajale võõrustajate eduseisus, sest 44. minutil oli taas täpne Agüero. Teise poolaja keskel lõi Argentina koondislane oma kolmanda värava, millega vormistas lõppseisuks 3:1.

City tõusis võiduga Liverpooli kannule, jäädes liidermeeskonnast maha vaid kahe punktiga. Liverpool peab oma 25. vooru kohtumise homme õhtul, kui külla minnakse West Ham Unitedile. United kerkis esmakordselt pärast augustikuud tabelis viiendaks, möödudes ühe punktiga Arsenalist.