City asus Newcastle'i vastu juhtima 8. minutil, kui täpne oli Raheem Sterling. Poole tunni möödudes viigistas mänguseisu DeAndre Yedlin. Valitsevale Inglismaa meistrile tõi võidu Kyle Walker iluvärav teise poolaja alguses.

Lisaks Liverpoolile on neljast mängust neli võitu kogunud ka Londoni Chelsea. Londoni klubi alistas Stamford Bridge'il 2:0 Bournemouthi. Võidu tõid Pedro ja Eden Hazardi väravad.

Brighton and Hove Albion tuli koduväljakul kaheväravalisest kaotusseisust välja ja võitles välja 2:2 viigi Fulhamiga. Hooaja esimese võidu sai Southampton, kes oli võõrsil 2:0 parem Crystal Palacest.

Everton tegi koduväljakul 1:1 viigi Hudderfield Towniga.

Kohutavat seeriat jätkas West Ham, kes kaotas kodus 0:1 Wolverhampton Wanderersile. West Hamil pole ainsa klubina veel ühtegi punkti.