Mohamed Salahi ja Philippe Coutinho väravatest 2:0 juhtima pääsenud Liverpool lasi avapoolaja lõpuminutil Shinji Okazakil ühe värava tagasi lüüa.

Teise perioodi keskel taastas Jordan Henderson külaliste kaheväravalise eduseisu, ent juba minut hiljem tõi Jamie Vardy tabamus tabloole numbrid 2:3. Vaid neli minutit hiljem tõmbas Simon Mignolet karistusalas Vardy maha ning Leicesteril avanes suurepärane võimalus viigistamiseks. Liverpooli puurilukk suutis oma eksimuse aga heastada ja tõrjus Vardy löödud penalti. Rohkem väravaid ei sündinudki ja Liverpool teenis raske võidu.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp eelistas täna keskkaitsepaarina Dejan Lovrenit ja Joel Matipit.

Võit tõstis Liverpooli Tottenhami ja Watfordi kõrvale 11 punktiga 4.-6. kohta jagama. Esikolmiku moodustavad Manchester City ja Manchester United 16 ning Chelsea 13 punktiga.