Kohtumine algas paremini kodumeeskonna Southamptoni jaoks, kui Danny Ings viis 20. minutil nad juhtima. Kaheksa minutit hiljem viigistas küll Henrikh Mkhitaryan seisu, ent poolaja eelviimasel minutil oli taas täpne Ings.

Teise poolaja alguses viigistas Arsenal taas mänguseisu, kui samuti oma kohtumise teise värava lõi armeenlane Mkhitaryan. Viimane sõna jäi siiski kodumeeskonnale. Southamptonile tõi võidu Charles Austini värav 85. minutil.

Alles hooaja teise võidu saanud Southampton tõusis väljalangemistsoonist välja ning asub 12 punktiga 17. kohal. 34 silma kogunud Arsenal on viies.

Video Southamptoni võiduväravast:

Arsenali linnarivaal Chelsea sai väärtusliku võidu, kui võõrsil alistati 2:1 Brighton and Hove Albion. Pealinlaste eest olid täpsed Pedro ja Eden Hazard. Teisel poolajal vähendas kodumeeskonna eest vahet Solomon March, ent rohkemaks Brighton suuteline polnud.

37 punkti kogunud Chelsea jääb kolmandal kohal püsivast Tottenham Hotspurist maha kahe silmaga. Brighton and Hove Albion on 17 punktiga 13. kohal.

Tänases viimases kohtumises lähevad omavahel vastamisi tulised rivaalid Liverpool ja Manchester United.