Tegemist on Unitedi jaoks kiireima väravaga, mille nad endale Premier League'is kunagi sisse on lasknud.

Tottenham pani lahtilöögi järel oma väljakupoolelt pika tsenderduse karistusala lähistele, kus selle suunas peaga Dele Allile edasi Harry Kane, Alli omakorda jättis palli taanlase Christian Erikseni ette, kes lõi sel hooajal Inglise liigas oma kuuenda värava.

Tottenhami enda ja ka Premier League'i kõigi aegade rekord jäi napilt püsima. Nimelt skooris tänaseks karjääri lõpetanud kaitsja Ledley King 2000. aastal Hotspuri eest Branford City vastu 10. sekundil.

28. minutil sai Manchester Unitedi kaitsja Phil Jones hakkama omaväravaga, kui ta üritas jalga vahele saada värava eest läbi läinud madalale tsenderdusele.

Skooriga 2:0 mäng ka lõppes. United säilitas 53 punktiga teise koha, 48 punkti peale tõusnus Tottenham jätkab viiendal positsioonil.

Tabeli neljas meeskond Londoni Chelsea sai kodus üllatuskaotuse kümnendaks tõusnud Bournemouthilt, kes võitis 51., 64. ja 67. minuti väravatest 3:0.

Liiga kindel liider Manchester City oli 3:0 üle West Bromwichist.