Kuni 87. minutini juhtis Tottenham tabeli 12. meeskonna vastu vaid 2:1. Alles siis kindlustas Son Heung-min Hotspuri võidu 3:1 väravaga. Viimase naela kodumeeskonna kirstu kõi Serge Aurier esimesel üleminutil.

Korealase Heung-mini arvele kanti ka Tottenhami teine tabamus 62. minutil, 35. minutil lõi 1:1 viigivärava Dele Alli. Bournemouth pääses üllatuslikult juhtima 7. minutil.

Juba poole tunni möödudes tuli Tottenhamil pingile nende põhiründaja Harry Kane, kes sai vigastada kokkupõrkes vastaste väravavahi Asmir Begoviciga. 24-aastan Kane suunas selles olukorras palli väravasse, aga kohtunik vilistas suluseisu. Kohe pärast seda lahkus ta väljakult ja siirdus otse riietusruumi.

Kane'i vigastus tekitab peavalu nii klubile kui ka Inglismaa koondisele, keda ootavad 23. ja 27. märtsil ees maavõistlusmängus Hollandiga võõrsil ja Itaaliaga kodus.

Tabeliseis: 1. Manchester City 78 punkti, 2. Manchester United 65, 3. Tottenham 61, 4. Liverpool 60, 5. Chelsea 56, 6. Arsenal 48.