Liverpool alustas mängu väga kahvatult ning 28. minutil viis Jamie Vardy Leicesteri teenitult juhtima. Vardy sai Liverpooli kaitseliini taha suurepärase läbisöödu, pääses väravavahiga silmitsi ja saatis palli külmavereliselt väravasse. 38. minutil oli seis juba 2:0, kui teine Inglismaa koondislane, Daniel Drinkwater kõmmutas ilusast kauglöögist Leicesteri teise värava.

Kuigi teist poolaega alustas ründavamalt Liverpool, jõudis esimesena sihile taas Leicester - Vardy leidis karistusalas Emre Cani ja Lucas Leiva vahel vaba ruumi ja lõi palli peaga väravasse. Kaheksa minutit hiljem vähendas Philippe Coutinho Liverpooli kaotusnumbrid 1:3-le, kuid see oli ka kõik, mida Jürgen Klopi hoolealused täna suutsid. Suurepärase debüüdi tegi treenerina Claudio Ranieri vallandamise järel ajutiseks juhendajaks määratud Craig Shakespeare.

Nagu ka kahes viimases mängus Tottenhami ja Hull City vastu mängisid täna Liverpooli keskkaitses Joel Matip ja Leiva. Lisaks keskkaitsja Dejan Lovrenile ei saanud täna Liverpooli aidata ka kapten Jordan Henderson, kes vigastas reedel treeningul jalga ning jääb ilmselt eemale ka laupäevasest mängust Arsenaliga. Just Hendersonist tundis Liverpooli keskväli täna kõige enam puudust.

Viimati 28. jaanuaril karikamängus Wolverhamptoni vastu Liverpooli algkoosseisu kuulunud Klavan oli täna üles antud varumehena ega pääsenud väljakule. 11. veebruaril sekkus eestlane Tottenhami mängu 82. minutil vahetusest.

Ellujäämisvõitlust pidav Leicester City tõusis tänu võidupunktidele kolme koha võrra ning hoiab nüüd 24 silmaga 15. positsiooni. Meistrite liiga kohast unistav Liverpool jätkab 49 punktiga viiendal kohal, kuid laupäeval võib Manchester United Bournemouthi alistamise korral Liverpooli juba kuuendaks lükata.

Vardy avavärav:

Jamie Vardy scoresss !! Leicester City are back ?? 1-0 pic.twitter.com/pNQkel3pj4
— FootballEnthusiast (@FEnthusiast2) February 27, 2017

Drinkwateri värav:

WHAT A GOALL !! Drinkwater scores a stunner ! Leicester lead by 2 pic.twitter.com/NsAwNz2Rn6— FootballEnthusiast (@FEnthusiast2) February 27, 2017

Vardy teine värav:

3-0 !!!! Vardy scoress after a beautiful move !! Liverpool terrible ! pic.twitter.com/6YjQxgHh6Z