Burnley pääses juhtima teise poolaja alguses Ashley Barnesi väravast. Kümme minutit enne lõpuvilet, kui United üritas suurte jõududega rünnates viigiväravat jahtida, šokeeris Chris Wood Old Traffordi publikut teise tabamusega.

Unitedi suur tagasitulek algas 88. minutil, kui Paul Pogba realiseeris penalti seisuks 1:2. Mõni minut hiljem tõusis Unitedi kangelaseks rootslane Victor Lindelöf, kelle tabamus päästis kodumeeskonnale 2:2 viigipunkti.

Tiitlikaitsja Manchester City alistus täna tabeli lõppu kuuluvale Newcastle Unitedile võõrsil 1:2. Sergio Agüero viis küll külalised juba avaminutil juhtima, kuid teise poolaja keskel suutis Salomon Rondon viigistada ja lõpuminutitel lõi Matt Ritchie Newcastle`i võiduvärava.

Arsenal võitis külla sõitnud Cardiff City Pierre Emerick Aubameyangi ja Alexandre Lacazette`i väravatest 2:1 ning tõusis mängu vähem pidanud Chslea kõrvale 4.-5. kohta jagama.

Liidermeeskond Liverpool mängib homme koduväljakul Leicester Cityga.