Võrreldes eelmise mänguga, kus Liverpool viigistas Manchester Cityga 1:1, tegi Jürgen Klopp koosseisus kaks vahetust - lisaks Klavanile polnud algrivistuses ka koondisemängus vigastada saanud Adam Lallanat, keda asendas Lucas Leiva.

Liverpool murdis Evertoni väravaluku lahti juba 8. minutil, kui täpne oli Sadio Mane. Külalismeeskonna viigivärava lõi 28. minutil Matthew Pennington. Vaid 177 sekundit hiljem viis Philippe Coutinho Liverpooli 2:1 juhtima.

60. minutil jõudis sihile Divock Origi, kes oli vahetusest mängu tulnud vaid kolm minutit varem vigastada saanud Mane asemele. Klavan pääses 90. minutil väljakule taktikalise vahetusena Roberto Firmino asemele.

Kolm võidupunkti tõstsid Liverpooli liigatabelis vähemalt ajutiseks kolmandale kohale, mööda Manchester Cityst, kes homme mängib Londoni Arsenaliga. Ühtlasi jääb Cityle veel üks kohtumine varuks.

Tabel: 1. Chelsea 69 punkti, 2. Tottenham 59, 3. Liverpool 59, 4. Manchester City 57, 5. Manchester United 52, 6. Arsenal 50, 7. Everton 50, 8. West Bromwich 43.

Liverpooli algkoosseis: Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Mane, Coutinho, Firmino.
Varus: Karius, Klavan, Moreno, Alexander-Arnold, Grujic, Woodburn, Origi.