Mängu domineerinud Liverpool asus juhtima 29. minutil, kui nurgalöögi järel saatis palli peaga väravasse Emre Can. Kohe teise poolaja alguses lõi Mohamed Salah oma tänavuse hooaja 31. värava, tehes seisuks 2:0.

Mõned minutid hiljem kasvatas Roberto Firmino eduseisu kolmeväravaliseks, kuid peatselt lõi Michail Antonio ühe tagasi. Lõppseisu 4:1 vormistas Sadio Mane 77. minuti tabamus.

Võit tõstis Liverpooli 57 punktiga teisele kohale. Ühe silmaga jääb maha Manchester United, nelja ja viie punkti kaugusel on vastavalt Chelsea ja Tottenham. Kindel liider on Manchester City 72 punktiga.

Kuna selles voorus kohtuvad omavahel Manchester United - Chelsea (homme) ja Arsenal - Manchester City (1. märtsil), on Liverpoolil suur lootus lähikonkurentidega vahet kasvatada.

Kuigi Klavan oli vigastusest paranenud, tänaseks mänguks ta koosseisu ei mahtunud. Keskkaitses tegutsesid Virgil van Dijk ja Joel Matip.