Tottenham alistus täna võõrsil üle-eelmise hooaja meistrile Leicester Cityle 1:2. Kodumeeskonna väravad lõid avapoolajal Jamie Vardy ja Riyad Mahrez. 79. minutil vähendas liigahooaja kümnenda värava löönud Harry Kane külaliste kaotusseisu ning kuigi lõpus surus Tottenham maruliselt, mängu neil päästa ei õnnestunud.

Hooaega suurepäraselt alustanud Tottenhami hoog hakkab raugema, sest viimasest viiest mängust on saadud vaid neli punkti. Hiljuti jäädi võõrsil alla ka Manchester Unitedile (0:1) ja Arsenalile (0:2), eelmises voorus piirduti aga koduväljakul West Bromwich Albioni vastu 1:1 viigiga.

ManUtdi 4:2 võidumängus esikaheksasse kuuluva Watfordi üle tegi kahel korral skoori Ashley Young, ühe tabamuse lisasid Anthony Martial ja lõpuminutitel sihile jõudnud Jesse Lingard. Juba pooletunnise mängu järel 0:3 kaotusseisu jäänud kodumeeskond lõi viimasel veerandtunnil Troy Deeney (penalti) ja Abdoulaye Doucoure esituses kaks väravat tagasi.

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool mängib homme õhtul võõrsil Stoke City`ga.

Tabeliseis: 1. Manchester City 37 punkti (13-st mängust), 2. Manchester Utd 32 (14), 3. Chelsea 26 (13), 4. Arsenal 25 (13), 5. Tottenham 24 (14), 6. Liverpool 23 (13).