Dwight Gayle`i tabamus viis küll külalised 14. minutil juhtima, kuid Manchesteri suurklubi vastas seejärel nelja väravaga. Sihile jõudsid Anthony Martial, Chris Smalling, vigastusest taastunud Paul Pogba ja Romelu Lukaku.

Täna tegi Unitedi eest selle hooaja debüüdi vigastusest paranenud Zlatan Ibrahimovic, kes vahetati platsile viimaseks veerandtunniks. Endine Rootsi koondislane sai aprillis tõsise põlvetrauma, kuid taastus sellest oodatust märksa kiiremini.

ManUtd-il on nüüd 26 punkti ning liidrist Manchester Cityst jäädakse maha endiselt kaheksa silmaga. Kolmas on Chelsea (25p), neljas Tottenham (23) ja viies Liverpool (22), kes alistas täna Ragnar Klavani osalusel Southamptoni 3:0.

Kevadel kõrgliigasse tagasi tõusnud Newcastle on teinud igati korraliku hooaja alguse ning asub 14 punktiga 11. kohal.