Manchester City ähvaradab Hispaania kõrgliiga presidenti kohtuga


Manchester City ähvaradab Hispaania kõrgliiga presidenti kohtuga
James Marsh/BPI/REX/Vida Press

Inglismaa kõrgliiga klubi Manchester City teatas, et võivad kaevata La Liga presidendi Javier Tebase kohtusse tema sel nädalal tehtud ütluste pärast.

Tebas kritiseeris avalikult nii City, kui ka PSG-d. Presidendile on eriti pinnuks silmas rekordilise 222 miljoni naela eest soetatud Neymar. Liiga üritas viimast üleminekut ka takistada ja palusid ka UEFA-l aidata, kuid tulutult. City maksis see suvi 100 miljonit naela Kyle Walkeri ja Benjamin Mendy'i eest kokku. Peale nende kahe mängija liitusid klubi ka Ederson, Bernardo Silva, Danilo ja mõned teisedki.

Tebas kirjeldas nende klubide tegutsemist üleminekuturul kui "kusemist basseini". Mõned Hispaania väljaanded teatasid, et president ütles ka muid ebatsensuurseid väljendeid, mis hiljem avalikuse ette tuuakse.

Manchesteri klubi arvates on asi aga läinud juba liiga kaugele ning kaalutakse võtta ette kohtutee. "Hr. Tebase kommentaarid on asjatundmatud ja osaliselt väljamõeldised. Manchester City jalgpalliklubi konsulteerib asjakohase õigusmõistjaga ja tegutseb vastavalt tema soovitustele," seisis tiimi poolt avaldatud kirjas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare