Liverpool läks kohtumist juba 9. minutil Alex Oxlade-Chamberlaini tabamusest juhtima. Viis minutit enne poolajavilet viigistas seisu Leroy Sane, kes mängis osavalt üle nii äärekaitsja Joe Gomeze, keskkaitsja Joel Matipi kui ka väravavaht Loris Kariuse.

Tõelise väravasaju korraldas Liverpool 59.-68. minutini, minnes lühikese ajaga 4:1 juhtima - jala said valgeks Roberto Firmino, Sadio Mane ja Mohamed Salah.

84. minutil lõi Bernardo Silva City poolelt tagasi teise, esimesel üleminutil Ilkay Gündogan veel kolmandagi värava ning kuigi tabeliliidril oli neljandal üleminutil kasutada ohtlik karistuslöök, siis hooaja esimeses kaotusest neil pääsu polnud.

Klavan toodi mängu neljandal üleminutil Mane asemele.

City jätkab tabelis esikohal 62 punktiga, Liverpool tõusis kolmandaks 47 punkti peale. Sama punktisumma on kogunud ka teist positsiooni hoidev Manchester United ja neljandal real asuv Londoni Chelsea. Tottenhamil on viiendana 44, Arsenalil kuuendana 39 silma.