Kuigi Liverpool alustas mängu oluliselt ründavamalt, jõudis esimesena sihile hoopis Chelsea, kui 25. minutil saatis karistuslöögist palli väravasse David Luiz. Liverpooli igati teenitud viigivärava lõi 57. minutil Georginio Wijnaldum, kes koksas palli peaga väravasse karistusala keskelt.

Veerand tundi enne mängu lõppu oli Diego Costal suurepärane võimalus Chelsea võiduvärava löömiseks, kuid ründaja ei suutnud enda teenitud penaltit realiseerida. Kodumeeskonna puurilukk Simon Mignolet tegi suurepärase tõrje ning on nüüd Premier League`is suutnud Liverpooli eest pareerida 14-st penaltist koguni kuus.

Klavan täna Liverpooli algkoosseisu ei kuulunud ega pääsenud väljakule ka vahetusest. Kodumeeskonna keskkaitsepaari moodustasid Joel Matip - Dejan Lovren.

Kuna Arsenal kaotas täna koduväljakul üllatuslikult Watfordile 1:2 ja Tottenham ei suutnud võõrsil Sunderlandi vastu enamat 0:0 viigist, näeb tabeli ülemine ots välja järgnev:

1. Chelsea 56 punkti, 2. Tottenham 47p, 3. Arsenal 47p, 4. Liverpool 46p, 5. Manchester City 43p (mäng varuks), 6. Manchester Utd 41p (mäng varuks).