Liverpool pääses juba 23. minutiks 2:0 juhtima, kui kolmeminutilise vahega lõid värava Sadio Mane ja Divock Origi. 56. minutil realiseeris Callum Wilson penalti ja vähendas kodumeeskonna kaotusseisu, kuid teise poolaja keskel taastas Emre Can Liverpooli kaheväravalise eduseisu. Bournemouth pööras mängu enda kasuks viimase veerandtunniga, mil jõudsid sihile Simon Francis, Steve Cook ja Nathan Aké, kes vormistas võidu kolmandal üleminutil.

Klavan oli üles antud varumehena ja väljakule ei pääsenud. Peatreener Jürgen Klopp pani viimasel hetkel jalavigastuse tõttu eemale jäänud Joel Matipi asemel Dejan Lovreni kõrvale keskkaitsesse Lucas Leiva.

Kaotus kukutas Liverpooli Premier League`is kolmandaks. Liidril Chelseal on 34, Arsenalil 31 ning Liverpoolil ja Manchester Cityl võrdselt 30 punkti. Alles mullu kõrgliigasse tõusnud Bournemouth kerkis 18 punktiga 10. kohale.