Nii Liverpool kui City otsustasid oma kohtumistes kõik juba avapoolajaga: mõlemad olid juba vaheajaks 3:0 ees. Liverpool Southamptonile lõpuks rohkem väravaid ei löönudki, City virutas võõrsil Cardiffile ka teisel kolmveerandtunnil veel kaks väravat juurde.

Liverpooli eest said lisaks ühele omaväravale tabamuse kirja Joel Matip ja Mohamed Salah, City eest skoorisid Sergio Agüero, Bernardo Silva, Ilkay Gündogan ja Riyad Mahrez (2).

Liverpool jätkab seega kuue mängu järel täiseduga, lisaks sellele on koduplatsil juba seitse liigamängu jutti suudetud vastased nulli peal hoida.

Manchester United andis samal ajal kodusel Old Traffordil Wolvesi vastu võidu käest - brasiillase Fredi debüütvärav viis Unitedi esimesel poolajal juhtima, kogenud portugallane Joao Moutinho suutis aga teisel poolajal iluväravaga vastata.