Kaks meeskonda alustasid mängu, olles mõlemad liigatabelis küllaltki madalal positsioonil - kui Stoke oli 20 meeskonna seas 17. real, siis Swansea asus lausa eelviimasel kohal.

Kahe järjestikuse võidu pealt mängule tulnud Stoke haaras kiirelt ka juhtohjad, minnes Wilfried Bony kolmanda minuti tabamusest juhtima. Swansea leidis aga ka kiire vastuse - juba viis minutit hiljem torkas palli võrku Wayne Routledge.

Seis 1:1 püsis ka avapoolaja lõpuni, hoolimata sellest, et Stoke koguni kolm korda Swansea värava poste ragistas. Teisel kolmveerandtunnil läks kodumeeskond aga oma teed - 55. minutil sai õnnetu omavärava kirja Alfie Mawson, lõppskoori vormistas 73. minutil oma teise väravaga Bony. Elevandiluuranniku koondislane oli sealjuures "kuival" olnud koguni eelmised 23 kohtumist.

Liigatabelis tõusis Stoke hoobilt 12. kohale. Mark Hughesi hoolealused on võitnud viimased kolm mängu - kõik need peeti tabeli viimase kolmiku vastu.