Leicester jäi kümnekesi juba esimese pooltunni lõpuks, kui väljakukohtunik Craig Pawson näitas punast kaarti Jamie Vardy`le. Videokordus näitas, et eemaldamine oli vägagi kaheldav otsus, sest kuigi ründaja mängis ohtlikult, puutus ta enne vastasele jalgadesse sõitmist selgelt palli.

Kodumeeskond Stoke asus seejärel Bojan Krkici ja Joe Alleni väravatest 2:0 juhtima, ent Leicester näitas iseloomu ja lõi teise poolaja viimase veerandtunniga kaks vastuväravat. 2:2 viigi päästsid Leicesterile Leonardo Ulloa ja Daniel Amartey tabamused.

Leicester on koduliigas 15. kohal, Stoke on üheteistkümnes. Kindel liider on Chelsea, kelle edumaa mängu vähem pidanud Liverpooli ja Arsenali ees on 9 punkti (Tabeliseis).