Mängu ainus värav sündis 20. minutil pärast seda, kui algkoosseisus alustanud Ragnar Klavan ei suutnud korralikult palli tabada ning järgmise sööduga pääses Nathan Redmond väravavahiga üks-ühe vastu, saates palli võrku.

Kuigi Liverpool valdas oluliselt rohkem palli (68%), olid selgelt ohtlikumad väravavõimalused kodumeeskonnal. Teise poolaja lõpus lõi Redmond korra ka palli latti. Pealelöögid oli Southamptoni kasuks 10:9, värava raamidesse läks neist Saintsil 5 ja Liverpoolil vaid 2 lööki.

Kordusmäng peetakse kahe nädala pärast Liverpooli koduväljakul. Liigakarika esimeses poolfinaalis alistas Manchester United eile kodus Hull City 2:0.

Tänane Southamptoni 1:0 värav:

Kui Liverpool paikneb Inglismaa liigas hetkel teisel kohal (44p), siis Southampton on kümnes (24p).