Väga ebakindlalt alustanud Liverpool jäi juba 7. minutil kaotusseisu, kui terava läbisöödu saanud Ashley Barnes suunas tagumise posti juurest palli väravasse.

Terve avapoolaja kahvatult mänginud Liverpool jõudis ootamatult viigiväravani vahetult poolajavile eel, mil Burnley kaitsjad jätsid Georginio Wijnaldumi karistusalas valveta ja lasid hollandlasel palli teise puutega võrku saata.

Liverpooli 2:1 võiduvärav sündis sama ootamatult kui viigivärav. Saksamaa koondislane Emre Can purjetas 61. minutil palliga karistusala jooneni ja saatis täpse löögi värava alanurka posti äärde. Burnley küll üritas lõpus kõvasti, kuid Liverpooli kaitse pidas lõpuvileni vastu.

Klavan tegi ka täna keskkaitses igati tubli esituse ja aitas meeskonnal neljandat kohta kindlustada.

Tabeliseis: 1. Chelsea 66 punkti, 2. Tottenham 56. 3. Manchester City 56, 4. Liverpool 55 (mäng enam peetud), 5. Arsenal 50, 6. Manu 49 (kahel viimasel Chelseast mäng vähem peetud).