FOTOD JA VIDEO: Liverpool ja Manchester City leppisid viigiga, Agüero karistas korra Klavani ära

(59)

Klavan ajab taga Manchester City ründetähte Agüerot
Klavan ajab taga Manchester City ründetähte AgüerotFoto: ANDREW YATES, Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kohtus Ragnar Klavani koduklubi Liverpool FC võõrsil Manchester City´ga. Mäng lõppes 1:1 viigiga, mõlemad väravad löödi teisel poolajal.

Eestlasest keskkaitsja kuulus Liverpooli algrivistusse ja oli väljakul kõik 90 minutit.

Liverpooli viis 51. minutil penaltist juhtima James Milner, Sergio Agüero seadis 69. minutil jalule viigi. Argentina ründetäht sai värava ette antud teravale pallile jala vahele Klavani selja tagant. Eestlane napilt pallini ei küündinud.

Värkselt Meistrite liigast välja kukkunud Manchester City on liigatabelis 57 punktiga kolmas ja ühe mängu enam pidanud Liverpool 56 punktiga neljas. Londoni Chelseal on liidrina 69 punkti, täna Southamptoni 2:1 üle mänginud Tottenham Hotspur on 59 punktiga teine.

Liverpool jätkab esiotsa meeskondade vastu jätkuvalt ühegi kaotuseta. Esikuuiku meeskondadega on mängitud kümme korda, võidetud viis ja viigistatud viis kohtumist. Muljetavaldav.

Manchester City - Liverpool
Mäng lõppes viigiga 1:1. Klavan algusest lõpuni Manchester City vastu platsil.
City otsib pingsalt võiduväravat, aga pole leidnud
90+1 minut - Agüero põrutas värava esiselt palli taevasse
90 minutit täis tiksunud ja lisatud 4 minutit
Liverpoolil samal ajal ka vahetus, Firmino ära ja Lucas Leiva sisse
89. minut - Mane võtab lootusetus olukorras kollase
87. minut - Agüero pääses viiekastist palli suunama, suunas õnneks mööda
Nurgalöök otsa
84. minut - Cityl paremalt äärelt karistuslöök
81. minut - Sterlingul oli teisel pool võimalus asjad ära otsustada. Napilt väravast mööda
80. minut - Ai, ai! Kuidas Lallana jätab ihuüksi värava ees seistes LÖÖMATA. Ei saa viie kastis pallile pihta
Kompromissitu võitlus käib! Viik ei sobi tegelikult kummalegi.
76. minut - De Bruyne põrutas posti. Liverpoolil oli kõvasti õnne, et seis endiselt 1:1
72. minut - Firmino lööb teravalt ette posti, aga läheb väljapoolt küljevõrku
71. minut - Liverpooli karistuslöök, Mane tõmmati maha
69. minut - Agüero tuleb Klavani seljatagant õigel hetkel välja ja lööb 1:1
67. minut - City nurgalöök, aga Klavan on õigel hetkel palli juures
62. minut - Liverpooli kaheksas nurgalöök, aga ei miskit ohtlikku
Mäng on pärast Liverpooli juhtväravat läinud lahtisemaks
61. minut - Caballero päästis City. Firmino läks üks-ühele, aga väravaavht jäi peale
Stones sai pea vahele, aga pall väravast mööda
55. minut - City´le nurgalöök
Värava ametlikuks minutiks on 51. Clichy hüppas vea tegemise olukorras otsa Firminole.
James Milner viib Liverpooli ette 1:0! Suurepärane löök küljevõrku.
49. minut - Liverpooli kasuks antakse penalti!
48. minut - Liverpooli nurgalöök, punastele mängu kuues
Teine poolaeg algas
Poolaeg lõppes seisul 0:0
Kohtunik lisas avapoolajale 2 minutit
45 minutit on täis tiksunud
Matipil oli super võimalus, aga keskkaitsja liigutused värava ees jäid pisut aeglaseks
42. minut - Liverpooli neljas järjestikune nurgalöök
Liverpool on saanud kerge surve peale
Lallana pääseb kastis lööma ja Caballero City väravas tõrjub. Uuesti nurgalöök
40. minut - Liverpoolil kaks nurgalööki järjepanu
Matip pääses tagapostis palli peaga suunama, aga selgelt mööda
Karistuslöök, Liverpool tõi kaitsjad kasti
35 minutit mängitud ja skoor endiselt avamata. Kõige ohtlikum moment seni Silva löök napilt üle värava.
28. minut - Matip põrkas vastasega peadpidi kokku ja mehed vajavad turgutamist
24. minut - Mane on üks-ühele läbi pääsemas ja kontaktist kaitsjaga kukub kastis. Penaltit ei tule.
22. minut - Yaya Toure võtab keskväljal kollase
20. minut - Silval oli suurepärane võimalus City ette viia, aga lööb 10-12 meetri pealt üle.
Peatreenerid Klopp ja Guardiola lõid vahepeal platsi serval plaksu, nii poolsõbralikult
16. minut - esimene kaart, Firminole kollane.
15. minut - Agüero kukkus kastis ja nõudis penaltit. Argentiinlasel oli kontakt Klavani keskkaitsepartneri Matipiga.
City kontrollib mängu, Liverpool esialgu kahvatu
13. minut - City nurgalöök, Klavan klaarib olukorra
10. minut - palli valdamine Cityl 69 ja Liverpoolil 31 protsenti
8. minut - Cityl kaks nurgalööki järjest.
Manchesteris on tõeline jalgpalli ilm, vihma kallab päris korralikult.