Liverpool oli selgelt domineerivam pool terve mängu vältel, kuid Unitedi puurivahti David de Gea`d neil üle mängida ei õnnestunud. Kohtumise ohtlikuim olukord tekkis Liverpoolil avapoolaja lõpus, kui Joel Matip pääses karistusala keskelt segamatult löögile, ent De Gea suutis imekombel jalaga tõrjuda.

Teist poolaega veelgi enam valitsenud Liverpooli teine suurepärane võimalus oli 56. minutil, kuid siis kõmmutas Emre Can lähilöögist palli üle värava. Viis minutit hiljem nõudis kodumeeskond penaltit, kui Ander Herrera "aitas" Philippe Coutinhol karistusalas kukkuda, ent kohtuniku vile vaikis.

Liverpool tegi mängu jooksul 19 pealelööki Unitedi kuue vastu (neist raamidesse 5:1) ning valdas palli 62% ajast. Eriti varju jäi täna Unitedi ründetäht Riomelu Lukaku.

ManU tõusis tänu viigipunktile ainuliidriks 20 punktiga, kuid Manchester City (19p) on pidanud mängu vähem. Juba neljanda viigi teinud Liverpool jagab 13 punktiga 4.-6. kohta.

Klavan täna Liverpooli eest platsile ei saanud, keskkaitses tegid igati korraliku partii Matip ja Dejan Lovren.

⚽ From Riise's rocket to Owen's curler...

It's our top 10 Anfield goals against @ManUtd. pic.twitter.com/AshfH3lLju— Liverpool FC (@LFC) October 13, 2017