Manchester City alustas 172. korda toimunud derbit selgelt paremini ning pääses 36. minutiks igati teenitult juba 2:0 juhtima - väravad lõid Kevin de Bruyne ja Kelechi Iheanacho.

Unitedi tõi avapoolaja lõpuminutitel mängu tagasi Zlatan Ibrahimovic, kes kasutas ära City puurivahi Claudio Bravo ebaõnnestunud väravast väljatuleku, saates palli osavalt tühja väravasse.

United jõudis 70. minutill ka teise väravani, kuid kohtunik seda ei lugenud, sest Ibrahimovic oli selges suluseisus, kui vahetusest sekkunud Marcus Rashfordi löögi järel lendas pall rootslasest väravasse. Mõned minutid hiljem oli City lähedal oma kolmandale tabamusele, ent kodumeeskonna õnneks tabas suurepärase mängu teinud De Bruyne`i pealelöök kõigest posti.

City jätkab nelja vooru järel täisedu ehk 12 punktiga. Jose Mourinho meeskond loovutas täna hooaja esimesed punktid ja jäi 9 silma peale.