Chelsea jaoks algas mäng kurjakuulutavalt, sest juba 30. minutil saadeti Tiemoue Bakayoko punase kaardi tõttu väljakult minema. Tosin minutit hiljem realiseeris Troy Deeney penalti ja kodumeeskond läks vaheajale 1:0 eduseisus.

Kui teist poolaega jäi mängida kaheksa minutit, suutis belglane Eden Hazard viigistada, kuid lõpp kujunes Chelsea jaoks õudusunenäoks, sest kuue minuti jooksul tegid skoori Daryl Janmaat, Gerard Deulofeu ja Roberto Pereyra.

Eelmises voorus Bournemouthilt 0:3 tappa saanud Chelsea kukkus 50 punktiga neljandale kohale. Neid edestavad Manchester City (69), Manchester United (56) ja Liverpool (51). Viiendana jätkav Tottenham (49) jääb Chelsea`st maha vaid punktiga.

Chelsea madalseis tuleb väga halval ajal, sest juba 20. veebruaril on neil vaja Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus vastu astuda FC Barcelonale.